Horné menu
Obsah
Prihlásenie
Päta
Základná umelecká škola
v Raslaviciach, Toplianska 144, Raslavice
Slovenčina (Slovak)
+
-
Prihlásenie
Základná umelecká škola
v Raslaviciach, Toplianska 144, Raslavice
Novinky
Výtvarná súťaž "FOLKLÓR"
O škole
Základné informácie o škole
Profil školy
Úspechy a ocenenia
Hudobný odbor
Literárno-dramatický odbor
Tanečný odbor
Výtvarný odbor
Partneri
Školský vzdelávací program
Správa o výchovno-vzdelávacej činnosti
Učitelia
Administratíva
Tlačivá
2% dane
Faktúry a zmluvy
Poplatky
Príspevok ZRŠ
GDPR
Pracovné ponuky
Projekty
Talentové prijímacie skúšky
Talentové prijímacie skúšky
Kritériá
Ochrana osobných údajov
Viac
Elektronická prihláška
Kontakt
Úspechy a ocenenia
Školský rok
všetky roky
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Oblasť
všetky oblasti
folklórny tanec
Hra na akordeóne
Hra na cimbale
Hra na dychové nástroje
Hra na dychových nástrojoch
Hra na flaute
Hra na gitare
Hra na husliach
Hra na klavíri
Hra na priečnej flaute
Hra na sláčikové nástroje
Hra na sláčikových nástrojoch
Hra na violončele
Hra na zobcovej flaute
klavírna súťaž
Komorná a orchestrálna hra
Ľudový tanec
Spev
Spevácka súťaž
Tanec
Výtvarná
výtvarná súťaž
Kolo
všetky kolá
Aspoň Domáce kolo
Aspoň Školské kolo
Aspoň Okresné kolo
Aspoň Mestské kolo
Aspoň Regionálne kolo
Aspoň Krajské kolo
Aspoň Celoštátne kolo
Aspoň Medzinárodné kolo
Aspoň Celosvetové kolo
Vyhľadať
2023/2024
Celoštátne kolo
Diana Balážová
strieborné pásmo/IV. kategória
Cimbalový Prešporok 2023
Celoštátne kolo
Hra na cimbale
Soňa Franeková
zlaté pásmo/IV. kategória
Cimbalový Prešporok 2023
Celoštátne kolo
Hra na cimbale
Ella Šoltés
strieborné pásmo/II. kategória
Labirskyj hudak 2023
Celoštátne kolo
Spevácka súťaž
Paula Šestáková
strieborné pásmo/II. kategória
Labirskyj hudak 2023
Celoštátne kolo
Spevácka súťaž
Kristína Frimerová
strieborné pásmo/II. kategória
Labirskyj hudak 2023
Celoštátne kolo
Spevácka súťaž
2022/2023
Regionálne kolo
DFS Raslavičanik
Zlaté pásmo s priamym postupom na krajské kolo
Eniki beniki
Regionálne kolo
Ľudový tanec
Sára Šestáková
strieborné pásmo/I. kategória
Stropkovská klavírna jar
Regionálne kolo
Hra na klavíri
Ella Šoltés
strieborné pásmo/II. kategória
Stropkovská klavírna jar
Regionálne kolo
Hra na klavíri
Karolína Franeková
strieborné pásmo/III. kategória
Stropkovská klavírna jar
Regionálne kolo
Hra na klavíri
Tomáš Homulka
zlaté pásmo/V. kategória
Stropkovská klavírna jar
Regionálne kolo
Hra na klavíri
Michaela Matiašová
1. miesto/4. kategória
Najstrašidelnejšia tekvica
Regionálne kolo
Výtvarná súťaž
Filip Luterančík
2. miesto/4. kategória
Najstrašidelnejšia tekvica
Regionálne kolo
Výtvarná súťaž
Viktória Kmecová
1. miesto/5. kategória
Najstrašidelnejšia tekvica
Regionálne kolo
Výtvarná súťaž
Katarína Sabolová
2. miesto/5. kategória
Najstrašidelnejšia tekvica
Regionálne kolo
Výtvarná súťaž
Karin Semaneková
3. miesto/5. kategória
Najstrašidelnejšia tekvica
Regionálne kolo
Výtvarná súťaž
Medzinárodné kolo
Adam Sabol
Bronzové pásmo
Spotkania gitarowe
Medzinárodné kolo
Hra na gitare
Celoštátne kolo
Kristína Petraninová
Čestné uznanie/IV. kategória
9. ročník výtvarnej súťaže FOLKLÓR
Celoštátne kolo
výtvarná súťaž
Natália Sokolová
3. miesto/IV. kategória
9. ročník výtvarnej súťaže FOLKLÓR
Celoštátne kolo
výtvarná súťaž
Ema Tomášová
1. miesto/V. kategória
9. ročník výtvarnej súťaže FOLKLÓR
Celoštátne kolo
výtvarná súťaž
Nina Ščecinová
2. miesto/IV. kategória
9. ročník výtvarnej súťaže FOLKLÓR
Celoštátne kolo
Výtvarná súťaž
1
2
3
4
5
6
7
8
Ďalší
Odkazy
Správca obsahu
Technická podpora
Vyhlásenie o prístupnosti
Právne informácie
Zásady ochrany osobných údajov
Údaje o prevádzkovateľovi
Mapa stránok
O nás
Kontakt
Novinky
Kontakty
Základná umelecká škola v Raslaviciach, Toplianska 144, Raslavice
info@zusraslavice.sk
+421 54 4792 311
Toplianska 144 086 41 Raslavice Slovakia
Prihlásenie
Prihlasovacie meno:
Heslo:
Neviem prihlasovacie meno alebo heslo
Bezbariérová verzia
+
-
Powered by
aSc EduPage